חדש מן "המעין של תומר"


חדש: חוברת ללימוד חווייתי של חלילית סופרן: 

"בואו של הנסיך"

בסתיו 2016 יצא לאור בשעה טובה 

ספרון ובו סיפור לפני השינה,

עם ציורים מקסימים של קרן הלוי רוזן: 

"תלתון הארנבון לומד ללכת לישון"


יולי 2015

הילדים מכפר הערפל בעמק הסערות

ספר חדש !!! - אל סדרת "הילדים מכפר הערפל" נוסף הספר "הילדים מכפר הערפל בעמק הסערות:" - מתאים לבני ובנות 11 - 13 ומעלה. צפויים לו ההמשכים "הילדים מכפר הערפל בקניון המצוקים" ו-"הילדים מכפר הערפל בארמון התמורות". 

הילדים מכפר הערפל בעמק הסערות ספר הרפתקאות מרתק לבנים ובנות בגילאי 11 - 13. גיבורי הספר "הרפתקאות הילדים מכפר הערפל" מורן ולוטם, וחבריהם בני גילם שחר, סלעית, גוני, לוטי, .... יוצאים למסע במורד בלוע הצריחים אל עמק הסערות הסוער...


מומלץ לחכות עם הספר עד גיל 10-11 ולא להתפתות לתת אותו מוקדם יותר, כיוון שיש בו קטעים שיכולים להפחיד ילדים וילדות צעירים מאוד והמשכיו של הספר מתאימים מאוד לתחילת גיל ההתבגרות.


ספרי ההמשך של ספר זה כתובים כבר ואני עובדת על איור ועריכה שלהם, כך שההוצאה לאור עוד תיקח כמה זמן. הם נקראים "הילדים מכפר הערפל בקניון המצוקים" ו-"הילדים מכפר הערפל בארמון התמורות" - מי שמעוניין ברכישת עותק מוקדם של הספרים בצורת חוברת כרוכה בספירלה שכוללת את כל האיורים!!! מוזמן ליצור עמי קשר.

חדשות סתיו 2014:

אני מאוד שמחה לבשר לכל מי שחיפש את הספר בחצי שנה האחרונה ולא מצא – ולכל מי שרוצה להכיר את הספר הראשון והפופולרי ביותר מן "המעין של תומר":

טונסי ומירלי - סיפור על שני סנאים יצא ממש לאחרונה מחדש במהדורה שנייה מקסימה!

ינואר 2015 החדשות החמות ביותר: סדרת הספרונים התחדשה לכבוד החורף בארבעה ספרונים חמודים לילדי הגן לפרטים ראו כאן.

כמו כן למי שעדיין לא ראה - יצאו שני ספרונים מקסימים "בבולי הבולבול המבולבל" ו"דולי מתחיל ללכת לגן"

חדשות קיץ 2014: יצא מחדש "צב המים וצב השיחים" כספרון קטן ומקסים שגם עולה עכשיו פחות אבל חמוד יותר!